Vodovod - Dežurna služba
Ceste - Dežurna služba

Obnova vodovoda v Pustem Polju

Dne 07.11.2019 objavil

Javno podjetje komunala d.o.o. Mozirje obvešča vse krajane naselja Pusto Polje, da bo, med 8.11 in 30.11.2019 skozi naselje potekala celovita obnova vodododa. Trasa vodovoda bo potekalo ob obstoječi azbsestno cementni trasi po cestišču. Po končani izgradnji glavnega voda, sledijo obnove vseh potrebnih vodovodnih priključkov, vključno s prestavitvijo vodomerov v zunanje termo jaške, kjer to še ni izvedeno.

Ker bodo dela potekale po trasi cestišča, bo med gradnjo moten prometni režim v kraju in občasna popolna zapora posameznih odsekov in dovozov. V ta namen je pripravljeno začasno parkirišče pri kapelici na začetku vasi kjer lahko za čas onemogočenega dostopa do doma parkirate svoje prevozno sredstvo. Poleg prometnega režima bodo možne tudi občasne motnje in prekinitve dobave in oskrbe s pitno vodo.

Vsem krajanom se za povzročene nevšečnosti že v naprej opravičujemo in jih prosimo za strpnost in razumevanje.

Hvala v naprej in lep pozdrav!

Kolektiv JPK Mozirje.