Varčevanje z vodo zaradi pomankanja vode občina Ljubno

Dne 28.09.2021 objavil

Javno podjetje Komunala Mozirje obvešča vse porabnike pitne vode na območju celotne občine Ljubno, da je zaradi sušnega obdobja prišlo do močnega upada vseh vodnih virov in posledično velikega pomanjkanja vode na celotnem območju. Iz tega razloga je strogo prepovedano uporabljati vodo iz vodovodnega omrežja za pranje avtomobilov, dvorišč in ostalih površin ter zalivanje vrtov.

K varčni uporabi pozivamo uporabnike tudi v vseh v preostalih občinah, saj izdatnost virov vztrajno pada povsod!

OBVESTILO VELJA DO PREKLICA!!!

Javno podjetje Komunala Mozirje prosi vse porabnike pitne vode za razumevanje in varčno uporabo te osnovne dobrine.